دسترسی سریع

 بازگشت به صفحه اصلی

 هیئت بدمینتون استان

 هیئت های شهرستان ها

 گالری عکس

 آموزش بدمینتون

 دانش بدمینتون
اخبار سایت

جلسه با روسای هیات های ورزشی مسجد سلیمان ماهشهر کارون و شوش
برگزاری کارگاه تغذیه ورزشی در هیات بدمینتون
مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان استان خوزستان به مناسبت دهه فجر
اولین جلسه شورای راهبردی بدمینتون منطقه 3 کشور
سالروز بازگشت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی و آغاز دهه فجر مبارک باد.

اطلاعیه ها

برگزاری کارگاه تغذیه ورزشی در هیات بدمینتون
سالروز بازگشت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی و آغاز دهه فجر مبارک باد.
فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه تسلیت باد
جلسه هیات بدمینتون استان
انتصاب مسئول روابط عمومی هیات بدمینتون استان

 

|  صفحه نمایش اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

نتایج اولین دوره مسابقات رنکینگ بدمینتون نونهالان و نوجوانان کشور



اولین دوره مسابقات رنگینگ بدمینتون نونهالان و نوجوانان با شرکت 250 بازیکن از 25 استان کشور در روزهای 21 و 22 شهریور ماه جاری در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بدمینتون خوزستان، در این رقابت ها در شب گذشته در دو بخش یکنفره و دونفره به پایان رسید ،که در بخش یکنفره در بخش نونهالان با انجام 102 مسابقه نفرات برتر به این شرح معرفی شدند:
1. علی باستانی ( اصفهان)
2. مهرداد خان محمدی ( زنجان)
3. متین مقیمی از سمنان و رضا پور موسی( خرسان رضوی)

در قسمت دونفره نونهالان و نوجوانان پسر از انجام 34 مسابقه نفرات برتر به این شرح ذیل میباشد:

1. محمد معین کشاورز و عرفان ناصری (قم)
2. پرهام خان زاده و افشین اردشیری (آذربایجان غربی)
3. صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری ( سیستان و بلوچستان )و مهرداد خان محمدی و پارسا نجفی ( زنجان)

در قسمت یکنفره جوانان که با شرکت 126 بازیکن و 125 بازی برگزار شد نفرات برتر یکنفره به این شرح معرفی شدند:

1. امیر جباری (همدان)
2. محمد امین علی اکبریان (خراسان رضوی)
3. کیانوش افشاری راد( زنجان) و امیر باهنگ( سیستان و بلوچستان)

در قسمت دونفره که با شرکت 55 تیم و با 45 مسابقه برگزار شد نفرات برتر به این شرح معرفی شدند:
1. محمد قنبری و سجاد امامیان( خراسان رضوی)
2. کیانوش افشاری راد و مهدی انصاری( زنجان)
3. محمد باقر ترابی و نعیم الدین موسی نژاد (ز قم) و امیر باهنگ و دانا مقصودی ( سیستان و بلوچستان)

قابل ذکر است:نماینده استان خوزستان( امیر حسین احسانی فر) در بخش یک نفره نونهالان با قرار گرفتن در جمع 16 نفر برتر به مقام دهم دست پیدا کرد.
و همچنین تیم دو نفره (امیرحسن احسانی فر و رضا حاجتی زاده) در بخش دونفره نهالان با قرار گرفتن در جمع 8 نفر برتر این مسابقات به مقام پنجم دست پیدا کردند.
به گفته روابط عمومی فدراسیون بدمینتون کشور؛ این رقابت ها در سه مرحله برگزار خواهد شد که مراحل دوم و سوم آن متعاقبا از سوی فدراسیون بدمینتون اعلام خواهد شد هدف از برگزاری این رنکینگ توجه به نونهالان و نوجوانان و استعدادیابی به منظور پشتوانه سازی برای تیم های بدمینتون کشور می باشد.


٢٠:٤٩ - شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٢    /    شماره : ٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٥٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 





صفحه نمایش اخبار  |

 

کل بازدید ها: 928041 | بازدید امروز: 46 | کاربران آنلاین 11

طراحی و پشتیبانی: گروه مهندسی بسرا